Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Triky a nápady pro každý interiér

Prodlužte životnost parket správnou péčí

Parkety jsou kvalitnější alternativou stále oblíbené 'plovoučky'. Jedná se ovšem o podstatně dražší variantu, za kterou může právě použitý materiál, kterým je masiv dřeva. I přes svou cenu se však jedná o stále oblíbený druh krytí podlahy v interiéru, který je stále ještě součástí například starých pražských bytů.

Jak vybudovat dokonalou skalku

Skalka bývá oblíbenou součástí každé okrasné zahrady. Jejím vybudováním si můžete vytvořit dokonalou iluzi „minihor“. Pro její založení je vhodné jakékoliv roční období s výjimkou zimy. Místem může být prázdný roh zahrady nebo prostor u plotu. 

Jak na stavbu pergoly

Teprve s pergolou je okrasná zahrada oním příjemným místem a útočištěm před denním shonem, místem, kde se příjemně relaxuje. Pokud si pro pergolu vyberete vhodné místo, ze kterého se můžete kochat pohledem na záhony květin, skalku či okrasné keře, nebudete si již umět představit, že byste pergolu neměli. 

Gabióny se staly nedílnou součástí moderních zahrad

Tímto zvláštním názvem jsou označeny drátěné sítě, koše či klece, ve kterých je nasypáno kamenivo. Určitě znáte tento systém ze svého okolí, kdy se jejich pomocí zpevňují svahy u železničních tratí, břehy vodních toků nebo se z nich budují protihlukové stěny kolem dálnic a rušných městských komunikací.