Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Zahradní stavby

Ukládání dřeva aneb jak vybrat správný dřevník

Topíte doma krbovými kamny? Pak určitě oceníte přístřešek na dřevo, který by měl být nedílnou součástí každé domácnosti, která na zahradě ukládá dřevo. Jak ale vybrat ten nejlepší druh a na co je vhodné se při výběru zaměřit? To a mnohem více vám prozradíme v níže uvedeném článku. Ukládání dřeva je totiž složitější, než se na první pohled může zdát a existují určité náležitosti, které není radno podcenit.

 

Pergola pro soulad s přírodou aneb v čem spočívají výhody bioklimatické pergoly

Moderní zahrada si žádá ty nejlepší řešení. Řešíte-li zrovna zastínění venkovního posezení, věnujte pozornost bioklimatické pergole. Pergole, která má sice větší pořizovací cenu, ale svými benefity se řadí mezi špičky na trhu. V dnešním článku vám nejen vysvětlíme, co to bioklimatická pergola je, ale jaké jsou její hlavní výhody a proč se vyplatí si připlatit.

Venkovní sauna – stavba, která má spoustu benefitů a je skvělá do každé zahrady

Sauna není jen o posílení imunity, ale i o zklidnění mysli a regeneraci fyzických sil. Její benefity si však nemusíte užívat jen v placených welness centrech, ale i v pohodlí domova. Dřevěná stavba vám dokonale zapadne na jakoukoliv zahradu. Stačí si jen vybrat konkrétní druh!

Proč terasu z WPC

Ideální materiál pro výrobu palubek na stavbu terasy pravděpodobně neexistuje. Nezáleží na tom, zda se jedná o masivní dřevo, termodřevo nebo WPC. Z ekologického hlediska mají všechny tři materiály své výhody i nevýhody, které znesnadňují jednoznačné hodnocení. Proč tedy vybrat materiál WPC? Odpověď je vlastně velmi jednoduchá.

Jak na stavbu pergoly

Teprve s pergolou je okrasná zahrada oním příjemným místem a útočištěm před denním shonem, místem, kde se příjemně relaxuje. Pokud si pro pergolu vyberete vhodné místo, ze kterého se můžete kochat pohledem na záhony květin, skalku či okrasné keře, nebudete si již umět představit, že byste pergolu neměli.