Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Rekonstrukce bytu

OKZ aneb moderní obklad kovových futer bez stavebních zásahů

Rekonstruujete svůj byt, kde jsou ještě staré kovové zárubně? Pokud ano zbystřete. Kromě toho, že zárubně můžete snadno natřít existuje daleko lepší řešení. Jde o speciální obklad, který kov schová a designově dokonale zapadne do interiéru. Kromě toho, že se nemusíte pouštět do bourání a s tím spojených stavebních úprav má tato vychytávka ještě spousta dalších výhod. Pojďme se na ně podívat a porovnat je s negativy ať víte, jak se správně rozhodnout a který faktor je ve vašem případě relevantní.

 

Proč rekonstruovat bytové jádro? Abyste si splnili sen o moderní koupelně.

Koupelna patří k nejdůležitějším místnostem vašeho domova. Strávíte v ní opravdu dost času, ať už provádíte své každodenní rituály, relaxujete nebo se bavíte s dětmi. Hlavními přednostmi moderních koupelen je útulnost, praktičnost, ale také jejich elegantní vzhled. 

Útulný domov získáte díky kvalitní rekonstrukci bytu

Pokud jste si pořídili starší byt, jistě se potýkáte s otázkou rekonstrukce bytového jádra. Určitě si plánujete moderní vzhled všech místností, praktické rozdělení prostoru a v neposlední řadě i zlepšení bezpečnostních a hygienických podmínek pro život. V takovém případě oslovte profesionální firmu na rekonstrukci bytového jádra, která Vám obstará veškeré stavební práce.

Slušivé a praktické posuvné dveře do malých interiérů

Pokud plánujete rekonstrukci svého domova, nebo stavíte nový dům, jistě máte v projektu zařizovací předměty a vybavení. Ať už máte k dispozici menší pokoje, nebo místnosti na uskladnění, využijete v interiéru moderní posuvné dveře HS portál, nebo skládací dveře. Jejich výhoda je oproti klasickým, otáčivým dveřím, v prostorové úspornosti. Dveře otvírané do místnosti zaberou vždy prostor a musí se podle nich rozestavět nábytek. Posuvné dveře zajedou do kovového pouzdra na zdi a odsunou se lehce na stranu. Manipulace s nimi je snadná, otevírat se je naučí jak malé děti, tak starší generace.

Pomýšlíte na rekonstrukci koupelny? Využijte našich užitečných rad a tipů

Každá rekonstrukce s sebou přináší řadu otázek, které si musíme pečlivě promyslet a zvážit, abychom něčeho později nelitovali. To platí zejména při rekonstrukci koupelny, která plní v našich životech velmi důležitou úlohu. Bývá to totiž u většiny lidí první místnost, kterou ráno navštíví a poslední místnost, kterou vidí předtím, než jdou spát. Je to zkrátka místo, které nám v nás mělo vzbuzovat příjemné pocity, a zároveň mít všechny nepostradatelné atributy.

Rekonstruovat byt je třeba s ohledem na běžný život, i Vaše okolí

Čas letí jako voda a možná proto, když se díváte na vzhled svého bytu, říkáte si, že už by potřebovalo leccos opravit, či zrekonstruovat. Samotná rekonstrukce bytu je velký zásah do každodenního života, proto je důležité, aby netrvala příliš dlouho. Zároveň by neměla být ani příliš hlučná, s ohledem na sousedy v okolí.