Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Rekonstruovat byt je třeba s ohledem na běžný život, i Vaše okolí

Čas letí jako voda a možná proto, když se díváte na vzhled svého bytu, říkáte si, že už by potřebovalo leccos opravit, či zrekonstruovat. Samotná rekonstrukce bytu je velký zásah do každodenního života, proto je důležité, aby netrvala příliš dlouho. Zároveň by neměla být ani příliš hlučná, s ohledem na sousedy v okolí.

Když provádíme rekonstrukce bytu, klademe si za cíl, aby vše proběhlo do předem sjednaných termínů a pracujeme v době, kdy je většina lidí v práci. Standardním postupem rekonstrukce bytu je, že noví zákazníci vyplní kontaktní formulář, kam zadávají svoji poptávku. Tu my poté do dvaceti čtyř hodin zpracujeme a domluvíme si osobní schůzku. Ta probíhá tam, kde by měla rekonstrukce bytu probíhat.

Dále vypracujeme cenovou kalkulaci, kde přesně uvidíte, kolik by vás stály jednotlivé materiály. Její součástí je i zpracování předběžného plánu, který se vždy snažíme dodržovat. Malý byt jsme schopni zrekonstruovat zhruba za deset pracovních dnů, rekonstrukce bytů větších však může trvat i třikrát déle. Celková cena rekonstrukce bytu se těžko odhaduje, jelikož každý byt má odlišné parametry. Zběžný odhad bychom ale mohli nasadit na zhruba dvě stě tisíc korun.

Po vypracování cenové nabídky, v případě, že se vším souhlasíte, podepisujeme smlouvu o dílo. Pak zbývá již poslední krok a to samotná realizace rekonstrukce. O jejím postupu vždy informujeme několik dní předem. Na rekonstrukce bytu není potřeba stavebního povolení, to vám proto nemusí dělat starosti. Potřebujete ho pouze v případě, že měníte účel, ke kterému je prostor využívaný. Z původní bytové jednotky určené k bydlení například na kancelář.

 

 

Fotografie