Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Podlahy a péče o ně

Marmoleum – bezúdržbová krytina pro každou domácnost

Přemýšlíte, jakou podlahu zvolit do vašeho nového domova nebo pro renovaci stávajících podlah? Co takhle marmoleum? Jedná se o typ linolea, které je léty prověřené a stejně jako ostatní materiály je dostupné v nejrůznějších odstínech. Oproti dalším podlahovým krytinám se navíc jedná o odolný povrch, který leccos vydrží, a navíc se velmi snadno udržuje. Zkrátka výhody jasně hovoří pro. Pokud si ještě nejste jisti, věnujte pozornost článku níže. Rádi vás zasvětíme do tajů této krytiny.

Údržba vinylové podlahy v 7 krocích

Vinylové podlahy zažívají zejména v posledních letech velký boom. Díky jejich odolnosti, voděodolnosti a široké škále vzorů najdou využití v jakékoliv místnosti, a to i včetně kuchyně a koupelny. Navíc se hodí jak pro celoplošné lepení, tak i pro volnou pokládku. Jak se ale o vinyl správně starat, abyste za pár let, nemuseli řešit výměnu celé podlahy? Dodržujte několik zásad a všem nepříjemnostem se snadno vyhnete!

Jak vybrat správný brusný papír?

Pokud potřebujete změnit povrchovou úpravu materiálu, je v dnešní době v nabídce široká paleta brusných papírů. Brusné papíry nacházejí svoje uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu, kožedělném, kovovém, dřevozpracujícím, textilním i automobilovém. Pro správný efekt je potřeba vybrat vhodný typ brusného papíru, jen tak se docílí požadovaného výsledku.

Prodlužte životnost parket správnou péčí

Parkety jsou kvalitnější alternativou stále oblíbené 'plovoučky'. Jedná se ovšem o podstatně dražší variantu, za kterou může právě použitý materiál, kterým je masiv dřeva. I přes svou cenu se však jedná o stále oblíbený druh krytí podlahy v interiéru, který je stále ještě součástí například starých pražských bytů.