Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Jak vybrat správný brusný papír?

Pokud potřebujete změnit povrchovou úpravu materiálu, je v dnešní době v nabídce široká paleta brusných papírů. Brusné papíry nacházejí svoje uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu, kožedělném, kovovém, dřevozpracujícím, textilním i automobilovém. Pro správný efekt je potřeba vybrat vhodný typ brusného papíru, jen tak se docílí požadovaného výsledku.

V nabídce specializovaných firem naleznete brusné papíry na suchý zip, samolepící, brusné pásy na dřevo i kov, a brusiva od různých značek výrobců. I ve výběru brusných papírů je možné spolehnout se na kvalitu, jako je prověřený výrobce Napoleon Abrasives. Brusivo firmy Napoleon Abrasives má již skvělé renomé, po více než 60 letech provozu firmy. Firma založená v Itálii je zárukou kvalitního brusiva a je stále na špičce v nabídce výrobků. Nejen brusné papíry, ale také brusné kotouče, brusné pásy a čističe brusiva, to vše najdete v jejich široké nabídce.

Další osvědčenou značkou je brusný papír Mirka, který pokrývá zcela kompletní sortiment broušení. Má výborně vyřešené průběžné odsávání prachu, díky čemuž se brzy stane nedílnou součástí každé dílny. Broušení pomocí papíru Mirka je velmi efektivní a přispívá ke kvalitě práce.

Pokud plánujete broušení materiálů a hledáte vhodné pomocníky, oslovte zkušené pracovníky v naší firmě LIGNOTRADE spol. s r.o. Poradí Vám s výběrem materiálů tak, aby Vaše práce byla efektivní a vedla k požadovanému výsledku. Máme bohaté zásoby na skladě, takže Vámi vybraný materiál Vám snadno doručíme. Ať už si vyberete úzké či široké brousicí papíry, plátna, disky, nebo archy, poskytneme Vám je v různých rozměrech a množství. Samozřejmostí je také veškerý záruční servis a poradenství, u všech, u nás zakoupených výrobků. Používejte pro broušení pouze kvalitní brusné papíry a ušetříte nejen svůj čas a peníze.

Fotografie