Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Moderní zahrada

Když kotevní techniku, tak Mungo od SBComp

V dnešní době, kde bezpečnost a spolehlivost jsou na prvním místě, je kotevní technika klíčovým prvkem v mnoha odvětvích. Firma SBComp se s hrdostí řadí mezi přední poskytovatele kotevní techniky a specializuje se na inovativní chemické kotvy, které přinášejí revoluční přístup k upevňování konstrukcí.

V moderní zahradě nesmí chybět osvětlení

Osvětlení zahrady není pouze praktickým aspektem, ale také magickým prvkem, který venkovní prostor rázem promění v pohádkový noční ráj. Správně navržené osvětlení přidává do zahrady kouzlo, zvyšuje bezpečnost, a vytváří atmosféru, která láká k posezení pod hvězdami. V tomto článku prozkoumáme, jak správně osvětlit zahradu a vytvořit úchvatné noční scenérie.

Moderní zahradní ohniště, aneb oheň do každé zahrady

Co je hitem letošního léta? Jednoznačně venkovní ohniště zakomponovaná do reliéfu celé zahrady. Jejich využití je nejen široké, ale jsou i vzhledným dekoračním prvkem, který se hodí do každé moderní zahrady. Jaké druhy existují a proč by ohniště nemělo chybět ani na vaší zahradě, to vám přiblížíme v dnešním článku.

Utopte své investice v bazénu na klíč

Dostali jste vánoční prémie, za které jste obvykle jezdili o jarních prázdninách na hory? Navíc jste ještě něco ušetřili, protože epidemiologická situace v loňském létě úplně nepřála cestování a dovolenkování někde u moře bylo tak trochu sázkou do loterie? Momentálně si nemůžeme být ani jisti tím, zda to o letošních prázdninách bude už lepší. A tak by se za dobrou investici daly považovat bazény na klíč.

Jaká je správná výška kuchyňské desky

Jaká je správná výška kuchyňské desky? Při vaší tělesné výšce 150 – 160 cm je vhodná výška kuchyňské linky asi 82 cm. Při výšce 160 – 170 cm pak výška 86 cm, výšce 170-180 cm by měla odpovídat výška kuchyňské linky okolo 90 cm. A pro lidi vyšší než 180 cm pak odpovídá výška linky 94 cm.

 

Jak upravit okolí bazénu?

Bazén je v horkých letních dnech snem snad každého. Poskytuje osvěžení, zchlazení sluncem rozpáleného těla, ale také zklidnění, když se jen tak pohupujete na lehátku na vlnách nebo i při pouhém pohledu na hladinu vody.

Prořezejte se ke zdravějším a krásnějším stromům!

Máte na zahradě nádherné stromy plné ovoce nebo okrasné stromy pro zkrášlení okolí vašeho domu? Aby stromy zůstávaly zdravé a krásné, je nutné čas od času provést jejich údržbu v podobě prořezání. Proč vlastně něco takového dělat? Díky odstranění neproduktivních odnoží koruny se zvyšuje výnosnost těch produktivních, ale také se celý strom krásně prosvětlí, což zamezí vzniku mechů a různých houbových chorob, které stromy mohou napadat.

Návrh zahrady od profesionálů

Ať už máme starší nebo nový domek, po okrasné zahrádce toužíme všichni. Není nad to mít harmonický prostor, ve kterém můžeme relaxovat ať už aktivně, či pasivně a zahrada je přesně místo, které nám obě možnosti nabízí.

Jak vybudovat dokonalou skalku

Skalka bývá oblíbenou součástí každé okrasné zahrady. Jejím vybudováním si můžete vytvořit dokonalou iluzi „minihor“. Pro její založení je vhodné jakékoliv roční období s výjimkou zimy. Místem může být prázdný roh zahrady nebo prostor u plotu. 

Gabióny se staly nedílnou součástí moderních zahrad

Tímto zvláštním názvem jsou označeny drátěné sítě, koše či klece, ve kterých je nasypáno kamenivo. Určitě znáte tento systém ze svého okolí, kdy se jejich pomocí zpevňují svahy u železničních tratí, břehy vodních toků nebo se z nich budují protihlukové stěny kolem dálnic a rušných městských komunikací.