Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Utopte své investice v bazénu na klíč

Dostali jste vánoční prémie, za které jste obvykle jezdili o jarních prázdninách na hory? Navíc jste ještě něco ušetřili, protože epidemiologická situace v loňském létě úplně nepřála cestování a dovolenkování někde u moře bylo tak trochu sázkou do loterie? Momentálně si nemůžeme být ani jisti tím, zda to o letošních prázdninách bude už lepší. A tak by se za dobrou investici daly považovat bazény na klíč.

Vaše myšlenky se ubírají tím správným směrem. Možná budeme muset ještě dlouho svůj volný čas trávit hlavně doma a na zahradě. A tak by se mohlo hodit, mít vlastní bazén. Ten, pokud vyberete správné doplňky, můžete využívat už mnohem dříve, než začne klasická koupací sezóna. A dokonce i dlouho po jejím ukončení. Takže i kdyby se nakonec ta dovolená na pláži vydařila, můžete ještě klidně v září nebo v říjnu skočit doma do bazénu a zaplavat si.

Souhlasíte? Tak se do toho pusťme. Již teď můžete začít s výběrem správného místa, kde se budoucí bazén vykope. Ale už i s tímto prvním krokem vám může vhodně zvolená firma, která se o celou realizaci postará, hodně pomoci. Bazény na klíč jsou kouzelné především v tom, že vy si řeknete, jak si to přejete a pak už se prostě za pár týdnů jdete koupat. Stavba bazénu je kompletně zajištěná. Od vybagrování až po obložení zvolenou dlažbou. Součástí vyhloubení jámy je pochopitelně i úprava okolního terénu. A ve finále za celé dílo ručí pouze jediná firma a tak předejdete problémům s případnými opravami nebo servisem. Vše je tak mnohem snadnější a cenově dostupnější.

Právě bazény Desjoyaux mohou být rozhodnutím na celý život. Obzvláště pokud vás nadchly zapuštěné bazény a vaším působištěm je Ostrava, nemáte nad čím váhat. Francouzská rodinná firma Desjoyaux je světovou jedničkou mezi betonovými zapuštěnými bazény. V 80 zemích celého světa mají síť prodejců čítající nad 450 styčných míst. Jejich spolehlivost potvrzuje již 45 let, co existují na trhu. Za tu dobu dokázali vytvořit krásné prázdninové prostředí přímo doma u více jak 150 000 rodin. Jejich promyšlená konstrukce hravě umožňuje snadnou a bezpečnou výstavbu se sníženým nebezpečím úniku vody. Tak už se nebojte, parádní prázdniny můžete prožít i u sebe doma. Každý den budete moci na své zahradě zažít ten úžasný pocit letních radovánek. Stihnete to i po škole a po práci.

Fotografie