Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Pomýšlíte na rekonstrukci koupelny? Využijte našich užitečných rad a tipů

Každá rekonstrukce s sebou přináší řadu otázek, které si musíme pečlivě promyslet a zvážit, abychom něčeho později nelitovali. To platí zejména při rekonstrukci koupelny, která plní v našich životech velmi důležitou úlohu. Bývá to totiž u většiny lidí první místnost, kterou ráno navštíví a poslední místnost, kterou vidí předtím, než jdou spát. Je to zkrátka místo, které nám v nás mělo vzbuzovat příjemné pocity, a zároveň mít všechny nepostradatelné atributy.

V případě rodinných domků je oprava koupelny relativně snadnou záležitostí. V mnoha z nich nemusíme řešit problémy s nedostatkem místa, což bývá u koupelen v malých panelákových bytech největším kamenem úrazu. Do malého prostoru se totiž musí vlézt spousta nepostradatelných věcí, a zároveň z něj chceme udělat útulné místečko jako stvořené pro odpočinek a relaxaci. Rekonstrukce koupelny v malém brněnském bytě se tak pro mnoho lidí může zdát jako naprosto nevyřešitelný problém, ale mýlí se. V dnešní době se dá i z malého prostoru vykouzlit prakticky uspořádané místo, kterému nechybí žádné vybavení ani moderní vzhled.

Vana nebo sprcha?

Mnoho rodin se nemůže domluvit, zda sprchu či vanu. Sprcha sice ušetří mnoho místa, avšak není nad to, naložit se do horké vany. Jak tento problémy vyřešit, aby byli spokojení všichni členové rodiny? Vana spojená se sprchových koutem je trendem poslední doby. Nabízí všechny výhody obou dvou možností a je tím pádem ideálním řešením do malých koupelen.

Úložné prostory

Úložných prostorů se snažte mít, co nejméně. Jedná skříňka pod umyvadlem a jedna na ním vám jistě bohatě postačí. Přehnané množství úložných prostorů vám zabere mnoho potřebného místa, které můžete využít daleko efektivněji.

I na barvách záleží

Vyhnete-li se tmavším barvám, máte vyhráno. Světlé odstíny opticky zvětší daný prostor a dodají mu čistý a moderní vzhled. Pokud chcete před obkládkou vylepšit stav zdí, spolehněte se na sádrokarton, jehož využití v Brně nabízí mnoho společností.

Fotografie