Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Slušivé a praktické posuvné dveře do malých interiérů

Pokud plánujete rekonstrukci svého domova, nebo stavíte nový dům, jistě máte v projektu zařizovací předměty a vybavení. Ať už máte k dispozici menší pokoje, nebo místnosti na uskladnění, využijete v interiéru moderní posuvné dveře HS portál, nebo skládací dveře. Jejich výhoda je oproti klasickým, otáčivým dveřím, v prostorové úspornosti. Dveře otvírané do místnosti zaberou vždy prostor a musí se podle nich rozestavět nábytek. Posuvné dveře zajedou do kovového pouzdra na zdi a odsunou se lehce na stranu. Manipulace s nimi je snadná, otevírat se je naučí jak malé děti, tak starší generace.

Posuvné dveře se také uplatní při propojení interiéru s exteriérem, jestliže plánujete terasu či zimní zahradu, křídla dveří se lehce složí na bok. Přispějí tak k bezbariérovému, bezprahovému bydlení. Pokud je vybavíte otevíravě sklopným křídlem, zajistíte si optimální větrání prostoru. Materiál si vyberete podle vlastního úsudku a prostor, kam je umístíte. Na trhu jsou dřevěné, dřevohliníkové, plastové i hliníkové dveře.

Častým využitím posuvných či skládacích dveří bývají zejména ukládací prostory, jako jsou komory či šatny na oblečení a obuv. Design dveří si vyberete ze široké škály možností tak, aby se hodily do interiéru.

Pokud uvažujete o pořízení skládacích dveří HS portál, nebo skládacích dveřích v Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Máme bohaté zkušenosti, poskytujeme veškerou poradenskou činnost, pouze kvalitní materiály a samozřejmě záruční a pozáruční servis. Dveře Vám doma odborně nainstalujeme a probereme s Vámi na místě všechna pravidla jejich užití. Zajistíte si tak do domácnosti na dlouhá léta stylový doplněk interiéru, spolu s praktickou stránkou jejich užití. Ušetřené prostory za našimi dveřmi můžete využít, jak Vás jen napadne, na nové poličky, obrazy či zcela nový šatník.

Fotografie