Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Útulný domov získáte díky kvalitní rekonstrukci bytu

Pokud jste si pořídili starší byt, jistě se potýkáte s otázkou rekonstrukce bytového jádra. Určitě si plánujete moderní vzhled všech místností, praktické rozdělení prostoru a v neposlední řadě i zlepšení bezpečnostních a hygienických podmínek pro život. V takovém případě oslovte profesionální firmu na rekonstrukci bytového jádra, která Vám obstará veškeré stavební práce.

Odborníci Vám vyzdí nové příčky, namontují sanitární keramiku, nabídnou Vám obklady a dlažby. Zařídí Vám nové rozvody elektřiny, moderní koupelnový nábytek na míru a nové elektrospotřebiče. Samozřejmostí je likvidace starého jádra, odvoz sutin, a konečný úklid.

Zástupci stavební firmy se s Vámi přímo na místě domluví na Vaší cenové představě za provedené práce i využitý materiál. Poskytnou Vám i nabídku stavebních materiálů do kuchyně, koupelny i jednotlivých pokojů. Stejně tak s Vámi domluví časový plán jednotlivých prací tak, aby Vám vyhovoval. Bytové jádro je možné zcela změnit, podle potřeby nových obyvatel. Často se slučuje koupelna a WC, rozšiřují se prostory jídelny a kuchyně, je možné zrušit stávající šatnu a změnit příčky v jednotlivých pokojích.

Na začátku rekonstrukce je postavení hrubé stavby, poté se upřesní umístění rozvodů elektřiny, vody, plynu, odpadů, vzduchotechniky a topení. Po jejich zapojení je nutné dokončit povrchovou úpravu zdí. Poté přijde na řadu výběr obkladů a výmalby. Do nových místností si následně vyberete nové podlahy, dlažbu, plovoucí podlahu, parkety, či položení koberce. Podle zvoleného designu místností si můžete zvolit nové obložkové zárubně a dveře.

Jestliže plánujete rekonstrukci bytového jádra a stavební práce v Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Můžete se spolehnout, že při práci využíváme osvědčený, kvalitní materiál a nejmodernější techniku. Poradíme Vám s vhodným dispozičním řešením, s výběrem vhodné kombinace materiálů a barevného ladění bytu.

Fotografie