Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Čisté matrace vám zaručí klidný spánek

S příchodem teplého počasí uklízíme celou domácnost a jedna z věcí, která si zaslouží naši speciální pozornost, je i matrace naší postele. Zvláště u dětí a seniorů je po zimě vhodné nechat matrace vyčistit od profesionálů. V Brně najdete firmy, které se na čištění matrací specializují.

Odborníci vám matrace i s postelí vysají speciálními vysavači se saponáty. Získáte tak jistotu, že se matrace zbaví veškerých nečistot. Pokud máte v domácnosti zvířata, často jsou i matrace plné jejich chlupů a nečistot, získaných z pohybu po venku. Po důkladném vysátí si tak můžete být jistí, že se vaše matrace zbaví usazené špíny a roztočů. Vyčistit si můžete nechat všechny druhy matrací, jednolůžkové i dvojlůžkové, samozřejmě také dětské matrace. Odborné firmy se zaměřují také na čištění koberců, sedaček a čalounění, dovedou zajistit ochranu všech povrchů ve vaší domácnosti a zabrání jejich stárnutí.

Pokud hledáte specialisty na vyčištění matrací, obraťte se na firmu, která má letité zkušenosti a řady spokojených zákazníků. Pracuje pro domácnosti i firmy a používá pro svoji práci pouze moderní přístroje a profesionální chemii. Samozřejmostí je použití desinfekce a provonění vůní. Po ukončení prací by před odchodem měla zajistit kompletní úklid. 

Fotografie