Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Zabezpečení garáže

Pokud skladujete ve své garáži osobní věci, jako je nářadí, zahradní nábytek, sekačka, vyplatí se Vám investovat do zabezpečení garáže. Samozřejmě také dopravní prostředky, jako je auto, motorka, či kola, mají vysokou cenu. Alarm v garáži sníží podstatně možnost zlodějů odnést si Váš majetek. Alarm od společnosti Jablotron hlídá garáž nepřetržitě, a díky propojení na mobilní telefon, nebo počítač s Vámi neustále komunikuje. Můžete s ním také otevřít garážová vrata. V jeho možnostech je také ochrana před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Ovládají se s ním i topení a garážová vrata.

Profesionální firma Vám poskytne zabezpečení, kterým ochráníte svůj majetek dříve, než bude v ohrožení. Alarm se nedá překonat a chrání Vaši garáž i v době, kdy nejste doma. Moderní systémy elektronického zabezpečení, které jsou propojeny na pult centrální ochrany, jsou Vaší jistotou klidného spánku. Máte tak záruku, že se o svůj majetek nemusíte bát, a můžete se věnovat jiným činnostem.

Jestliže hledáte odborníky na bezpečnostní systémy, obraťte se s důvěrou na naši firmu UNITEL elektro, s.r.o. Specializujeme se na bezpečnostní systém společnosti Jablotron. Zabezpečení od Jablotronu je spolehlivé a plně funkční. Naši pracovníci prochází neustálým proškolováním tak, aby se orientovali v novinkách a technickém provedení. Jsme certifikovaným montážním partnerem Jablotronu, poskytujeme tak záruku pro správné fungování systému. Alarm se instaluje díky kombinaci drátového a bezdrátového řešení. Oslovte naše odborníky, a oni Vám navrhnou nejlepší možné řešení Vašeho bezpečí, i Vašeho majetku. Specializujeme se také na zabezpečení domů kamerovými systémy, a protipožárními systémy. Přes pult centrální ochrany ochráníme nejen Váš majetek, ale také Vás a Vaše blízké. Neváhejte a oslovte naše pracovníky, zajistíte si tak jistotu bezpečí.

Fotografie