Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Lité podlahy kvalitně a rychle

Lity podlahový potěr je v současnosti jednou z nejspolehlivějších možností, jak realizovat novou podlahu. Pro lité podlahy se používají dva základní materiály – anhydritový litý potěr nebo cementový litý potěr. Záleží vždy na konkrétním využití podlahy. Anhydritové podlahy jsou realizovány většinou v bytových interiérech, v domech i halách. Hodí se také pro podlahové vytápění. Cementové lité potěry jsou navíc použitelné i ve vlhkém prostředí, používají se do koupelen a bazénů. Lité podlahy se tak stávají součástí i velkých staveb a sportovních areálů.

Lité podlahy v interiéru mají výhodu v dokonalé rovinatosti, takže je možné přímo pokládat na ni dlažbu, koberec, a další podlahové krytiny. Cena lité podlahy se může jevit vyšší, než cementový základ, ale po rozpočtení všech nákladů, nutných pro realizaci cementového potěru, vychází litá podlaha levněji. Další předností je časová úspora při její pokládce a její rychlé uvedení do provozu, tedy možnost ji zatížit brzy po realizaci. Výhodou lité podlahy je také vysoká pevnost a výborná rovinatost. Pokud je litá podlaha realizována v rodinném domě, jedná se v řádu o hodiny práce.

Pro podlahové topení je velmi vhodná samonivelační schopnost tekutých směsí, dík které litý potěr zateče rychle okolo trubek. Vhodnější je v tomto případě anhydritový litý potěr, který se může provést bez dilatací. Pokládka lité podlahy je realizována bez prostojů a prodlev, a je možné přesně určit, jaké množství litého potěru vyrobit a snadno tak kontrolovat dodaný materiál.

Pokud uvažujete o objednání litých podlah, obraťte se s důvěrou na naši firmu TOKAREX spol. s r.o. Specializujeme se na realizaci litých podlah v Brně a blízkém okolí. Máme za sebou již řadu staveb, kde jsme lité podlahy položily, a mnoho spokojených zákazníků. Oslovte naše pracovníky, domluví s Vámi detaily stavby a Vaše přesné požadavky. Na litou podlahou od nás se můžete spolehnout.

Fotografie