Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Krása bezrámových oken

Bezrámová zasklení v sobě kloubí elegantní minimalismus a funkčnost. Jejich estetická hodnota je maximální. Jsou chytrým architektonickým řešením náročných projektů, které přináší tepelnou pohodu do vašeho domova, kanceláře nebo jiných prostor.

Bezrámová okna se ze zcela pochopitelných důvodů staly hitem posledních let. Jsou dominantou moderní architektury. Jejich síla je v detailu. Souvislá prosklená plocha, kde neruší žádné prvky okenních rámů a křídel. Perfektně propojí interiér s přírodou díky dokonalému výhledu do vaší zahrady či okolní přírody. Bezrámová okna zaujmou na první pohled svou čistou elegancí.

Zpravidla takové okno bývá fixní. Ale lze jej doplnit otevírací část. Bezrámové zasklení je také velmi vhodné pro sestavy posuvných dveří a taky v posledních letech velmi oblíbených HS portálů.

Bezrámová okna se oproti oknům klasickým, která využívají pro vsazení rám, vsazují přímo do stavebního otvoru. Křídlo je úzké a může být zcela zabudováno do otvoru stavby tak, aby zůstalo skryto. A právě to dodává tomuto typu oken jejich vzdušnost. Řešení je to trochu nákladnější, ale rozhodně ne nedostupné. A ten výhled a světlo, které se tak dostane do interiéru, za to rozhodně stojí. Vaše moderní stavba získá neotřelý designový doplněk. Váš domov bude působit nebývale elegantně. Vy se můžete nerušeně kochat scenérií okolní krajiny, která tak jednoduše splyne přímo s domem a jeho vnitřními prostory. Ani nepoznáte, že tam nějaká okna máte a okolní příroda bude tak přímo u vás doma. Díky nim budete mít pocit, jako byste seděli přímo ve své zahradě nebo na terase a přitom budete stále uvnitř. Vizuální kontakt s přírodou okolo ve vás vždy navodí příjemné pocity.

Mnozí výrobci nabízí bezrámové provedení svých oken, ale nenechte se zmást. Často se jedná pouze o možnost zapustit okenní rámy do ostění, nádraží a parapetu. Pokud ale chcete skutečný „bezrám“ bez kompromisu, vyberte si NOframe okna u Vojtal s.r.o. Jejich řešení je vizuálně naprosto čisté a okna dosahují skvělých tepelně izolačních vlastností. Nemusíte se bát provedení a můžete si užívat propojení domova s jeho okolím.

Fotografie