Články & návody

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

HW-PANTY, spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva metodou HW-systém.

Pokrývačství Brno a okolí - opravy střech, pokládání nových střech nebo rekonstrukce střech.

Rekvalifikační kurzy Plzeň - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzni a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - litý cementový potěr do každého interiéru.

Truhlářství KLASIK CZ s.r.o. - zakázková výroba nábytku na míru

Senior Park a.s. - Bydlení pro seniory Senior Park Hlušovice u Olomouce.

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek do ložnice na míru Jihlava.

Jak si otevřít zamčené auto bez poškození

Zabouchnuté klíčky v autě. Říkáte si, že to už se snad dnes s moderními auty, která mají centrální zamykání na dálková ovládání nebo dokonce bezklíčový přístup, nemůže stát. Ale chyba lávky. Může. A velmi snadno. Například otevřete-li si pouze zavazadelník, kam si uložíte věci omylem i s klíčem a pak jej zabouchnete. A neštěstí je na světě. To se může stát každému. Situace je to nezáviděníhodná, především potřebujeme-li zrovna rychle někam jet a nemůžeme si dovolit zpoždění. V hlavě se vám okamžitě začnou honit možnosti, které bychom mohli využít pro nouzové otevření vozu. Skočit si pro náhradní klíče je nasnadě. Pokud jste zrovna ale třeba na dovolené nebo někde na výletě a druhé klíče jsou daleko, musíte vymyslet jiné řešení.

Některá moderní auta již mají možnost využití aplikace v telefonu pro nouzové otevření vozu anebo tak lze učinit na dálku přes operátora, kterému se pouze identifikujete. Tuto možnost však nabízí mizivé procento aut. A navíc, když už jste si zabouchli klíče, může v tom kufru být klidně i váš mobilní telefon.

Pokud máte v autě uvězněné také dítě nebo třeba zvíře a k tomu je ještě velké teplo, je třeba jednat rychle a tak je na místě násilný vstup. Můžete zavolat policii či hasiče anebo rozbít okýnko. Vždy vyberte okno, které je od dítěte nejdále. Pokud máte ale jen o málo více času, jistě dáte přednost otevření auta bez poškození. Nemá smysl vymýšlet a zdlouhavě se snažit auto otevřít tkaničkou od bot nebo ramínkem na šaty. Nejlepší je zavolat si zámečníka, který přesně ví, jak se do auta dostat, aniž by následně potřebovalo opravit.

Samotné otevření auta v rukou odborníka je rychlou akcí. A peníze, které mu zaplatíte, ve finále budou menší, než za opravu okýnka. Navíc si pak jen vezmete své uvězněné klíče a můžete jet dál. Což s rozbitým okýnkem dost dobře nejde.

Na webové prezentaci otevreniauta.cz najdete experta na zabouchnuté klíče. Vaše vozidlo dokáže jednoduše otevřít na počkání. Přispěchá vám rychle na pomoc a vaše auto ponechá nepoškozené. Jan Hanák má mnoho zkušeností s otvíráním všech typů vozů s různými zabezpečeními. Přijede na zavolání a bez problému se za několik vteřin dostane do vašeho auta.

 

Fotografie